Штукатуримо по-венеціанські

Вже сама назва «венеціанська штукатурка» говорить про те, що вперше цей вид штукатурки став використовуватися в Італії, а саме в Венеції. Подейкують, що цей декоративний обробний матеріал широко використовувався в Епоху Відродження. Італійські майстри штукатурили їм стіни, що дозволяло передати всю красу і багатство часів античності. Венеціанська штукатурка складається з безлічі компонентів, але основними все ж, є мармурова і вапняна мука, що робить її прозорою та красівой.Венеціанская штукатурка широко використовувалася і в Європі, про що свідчить обробка стін у багатьох соборах і церквах. Відомий художник Рафаель використовував її для розпису стін, зокрема для розпису палаців і парков.В Римі, Неаполі та Флоренції такі майстри як Джуліо Романо і Франческо Пріматіче прикрашали своїми фресками з багатобарвної штукатуркою в стилі бароко і рококо палаци і церкви, будинки відомих людей. передати всю повноту і гаму кольорів венеціанської штукатурки графічно – просто неможливо, та й не потрібно.

Рекомендуємо вам подивитися колекцію викрасок, проконсультуватися у досвідчених майстрів, щоб побачити і оцінити фактуру і красу цього воістину живого матеріалу.

Опубліковано у Енциклопедія будівництва. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>